074-764-8556

תלבושות לחינה תימנית

מתכננים חינה תימנית לבן או לבת שלכם? זה הזמן לבחור תלבושות!

הטקס הייחודי והאותנטי של חינה תימנית נחגג כבר מאות שנים וכולל תלבושות לחינה תימנית צנועות בעיקרן ומאכלים מסורתיים. קהילות יהדות תימן היו נוהגות לערוך טקס חינה בלילה לפני החתונה בערב מיוחד הנקרא לילה החינא. טקס החינה בזמנו היה נערך בנפרד לחתן ולכלה כאשר את ידי הכלה היו צבועים בקישוטי חינה מיוחדים. טקס החינה היה יכול להיערך גם שבוע שלם בתקופת הקהילות היהודיות בתימן וכיום הוא כמובן נחגג ערב אחד בלבד עם החתן והכלה ביחד.

חינה תימנית תלבושות אותנטיות


אם החלטתם להפיק חינה תימנית תלבושות מסורתיות באירוע הן חלק חשוב במיוחד כאשר במהלך אירוע החינה של הזוג, הם יחליפו תלבושות 3 פעמים. כאשר מתחיל האירוע והאורחים מתחילים להגיע, ילבשו החתן והכלה את תלבושות התשבוק הגבוהות, באמצע האירוע הם יעברו ללבוש את תלבושות הקרקוש (תלבושות נמוכות) ובסוף האירוע הם ילבשו את תלבושת החיידני (תלבושת כפרית). מכיוון שיש תחלופה של בגדים במהלך הערב, מומלץ שתהיה לכם מלבישה לחינה תימנית. שירותי מלבישה לחינה תימנית כוללים גם השכרת תלבושות מסורתיות ממיטב חומרי הגלם עם אביזרים מתאימים לאירוע חינה מסורתי מושלם.

השכרת תלבושות והפקות אירועי חינה


יש לכם כבר תאריך לחינה של החתן והכלה? מחפשים חברה מקצועית להפקות אירועי חינה? טקס החינה מתחיל עם תלבושות אותנטיות המתאימות לסוג החינה וממשיך עם נשיאת בני הזוג על גבי אפיריון יוקרתי. האירוע כולל טקסים מסורתיים הכוללים בין היתר את טקס האורז המפורסם בליווי תלבושות לחינה למשפחה הקרובה של החתן והכלה. הפקת אירוע חינה שלם כוללת גם תלבושות לחינה למשפחה עם ניהול כל הטקס מ-א' עד ת'. הטקסים בסיום באירוע כוללים מריחת החינה על כפות הידיים של הזוג ומריחת חינה לידיים של כל האורחים אשר יגיעו לאירוע.

תלבושות לחינה תימנית במחיר מעולה


אירוע חינה בעדה התימנית חייב לכלול גם תלבושות לחינה תימנית המותאמות במיוחד למסורת התימנית העתיקה. מאמא חינה מציעים לכם שירות השכרת תלבושות אותנטיות לטקס החינה התימני והפקה שלמה של כל הטקס בניהולה של אורלי "מאמא חינה", המביאה איתה ניסיון רב בהפקת אירועי חינה לכל העדות בכלל ולעדה התימנית בפרט.