074-764-8556

השכרת תלבושות לחינה ביתית 

השכרת תלבושות לחינה ביתית לטקס מושלם

ישנם הרבה מנהגים שונים שנתקבעו בנוגע למועד חגיגת החינה ומיקומו. אך הנוהג שבמסורת עתיקת היומין הינו חגיגת טקס החינה בערב שלפני החתונה, לאחר שהכלה חוזרת מהמקווה מלווה בחברותיה לבית הוריה, שם מתקיים הטקס עליו אחראים על פי רוב הורי הכלה. טקס החינה עצמו מסמל מעין טקס אירוסין בו נחתם החוזה בין החתן לכלה ומתקיימים בו שלל מנהגים שסגולתם למזל ולהרחקת כוחות רעים שבל יחצצו בין החתן לכלה בחייהם המשותפים ביחד. אם החלטתם לחגוג טקס חינה לילדיכם הבאים בברית הנישואין בדרך המסורתית, בבית הורי הכלה בערב שלפני החתונה, ודאי תשמחו לשמוע שאצל מאמא חינה תמצאו שירות של השכרת תלבושות לחינה ביתית בכמות ובמגוון ללא תחרות.

הכפתאן המרוקאי והשמלה הגדולה לכלה

הנשים בטקס החינה המרוקאי לבושות על פי רוב בכפתאן מרוקאי המסמל את תרבות העם המרוקאי בערים הגדולות, קזבלנקה וכו'... הכפתאן הינו סוג של שמלה מבד מבריק ויקר, רקומה     באלמנטים וברקמות זהב ואליה מתווספים תכשיטים ועוד אביזרים המסמלים עושר. לכל אילו מתווסף כתר או סרט לשיער בצבע תואם על מנת ליצור מראה אותנטי מושלם. הגברים גם הם לובשים כפתאן המותאם לגברים, מין גלביה, וחובשים לראשם תרבוש בצבע ארגמן. ומי אם לא הכלה, תולבש ב"שמלה הגדולה" או במרוקאית "קשוואה כבירה" כי בסופו של דבר הערב הזה הוא בשבילה ובשביל החתן שלה. את כל אילו, את הכפתאנים הצבעוניים, הגלביות, הסרטים לשיער והשמלה לכלה תוכלו למצוא בהשכרת תלבושות לחינה אצל מאמא חינה.

ההצעה הכי טובה שתמצאו

אמנם עסקי חינה והשכרת תלבושות הם נפוצים ותמצאו לא מעט חברות הפקה המציעות שירות שכזה, אך רק אצל מאמא חינה תוכלו לקבל את ההצעה המשתלמת ביותר להשכרת תלבושות לחינה. תחילה, תהיו בטוחים שתקבלו כמות של תבושות שתספיק לכל האורחים והאורחות שלכם בין אם אתם מחפשים השכרת תלבושות לחינה ביתית או באירוע באולם. לא יישאר אורח  או אורחת אחת שירצו לבחור לעצמם תלבושת ולא ימצאו. בנוסף, מגוון עיצובי התלבושות לחינה של מאמא חינה הינו עשיר ומגוון ואין שמלה או כפתאן בעיצוב שחוזר על עצמו. כל אישה תוכל לבחור לעצמה צבע שאיתו נוח לה והחגיגה תהיה צבעונית ועשירה. גם התוספות שמגיעות עם השמלות והכפתאנים הינן במגוון עשיר וצבעוני ועוד לא דיברנו על המחיר שהוא המשתלם ביותר שתמצאו עבור חינה השכרת תלבושות.

מתכננים חינה ביתית? מחפשים תלבושות לאירוע מנצח? צרו קשר איתי – אורלי ממאמא חינה – בטלפון 074-764-8556