074-764-8556

הפקת אירוע חינה

רוצים להפיק אירוע חינה אותנטי ומהמם? לא יודעים מאיפה להתחיל?

הפקת אירוע חינה מתחיל קודם כל עם תלבושות מסורתיות המותאמות לעדה שלכם! בין אם המוצא שלכם הוא מהעדה המרוקאית או הטריפוליטאית ובין אם המוצא שלכם הוא מהעדה התימנית או ההודית, אירוע חינה חייב להיות אותנטי עד הסוף עם התלבושות המסורתיות של כל עדה ועדה. אירוע חינה נוצץ ומהמם בנוי מטקסים המשולבים בתוך האירוע עד לטקס העיקרי בו מורחים את כפות הידיים של החתן והכלה בחינה המסורתית.

טקס חינה טריפוליטאית מסורתי ונוצץ


כל עדה חוגגת את החינה בצורה קצת אחרת. טקס חינה טריפוליטאית למשל הוא חגיגה צבעונית עם אווירה מיוחדת ומקושטת בתלבושות הנקראות זדאד אשר השתמשו בהן לפני מאות שנים בטריפולי שבמדינת לוב. בשונה מטקס חינה מרוקאי, טקס החינה בעדה הטריפוליטאית נערך עם מריחת חומר החינה על הידיים והרגליים של הכלה כאשר היא שוכבת על הגב. הנשים במשפחה מבצעות את המריחה של החינה עם חוטים העשויים מצמר ליצירת צורות מדוייקות. לעומת זאת, בטקס חינה מרוקאי שמים דגש על מריחת ידי הכלה על ידי הורי החתן ומריחת ידי החתן על ידי ההורים של הכלה.

הפקת טקס חינה הודית כולל תלבושות


עדות נוספות אשר נהגו לערוך טקסי חינה מסורתיים במדינות שלהן הן העדה ההודית והעדה העיראקית. טקס חינה הודית מתאפיין בקישוטי פרחים על גבי אוהל החינה כאשר הכלה לובשת סארי בצבע ירוק ולבושה עם תכשיטים ייחודיים העשויים מאבני קריסטל בצבע ירוק. בטקס חינה עיראקית לעומת זאת, החתן והכלה מגיעים על גבי אפיריון או בתוך מרכבה מפוארת ומקושטת כאשר החתן לובש גלביה ותרבוש והכלה לבושה בבגד מסורתי הנקרא כפתן. טקס חינה עיראקית או של כל עדה אחרת, מומלץ להפיק דרך חברה מקצועית המעניקה לכם את כל התלבושות, האוהל, המאכלים, הציוד והאביזרים הנדרשים לאירוע החינה של החתן והכלה שלכם.

הפקת אירוע חינה במחיר משתלם במיוחד


רוצים לקבל הצעת מחיר להפקת אירוע חינה? מעוניינים בהפקה שלמה מ-א' עד ת'? מאמא חינה מציעים לכם שירות אישי ומקצועי להפקה מושקעת ונוצצת לאירוע חינה המותאם לעדה שלכם. מאמא חינה מביאים לכם את האותנטיות של אירוע החינה ברמה הגבוהה ביותר עם מגוון עצום של תלבושות ואביזרים להפקת אירוע החינה המושלם.